Mitsubishi Space Star
1.0 Intense | Airco | Elek Ramen
Direct kopen, basisprijs: € 5.895,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.895,-
LEASEPRIJS: € 97,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.179,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mitsubishi Space Star |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Intense | Airco | Elek Ramen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 mei 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 152.388 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 97,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.895,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HJX-70-J |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 52 kw / 71 pk |
| Laadvermogen: | 450 kg |
| Gewicht: | 840 kg |
| Wielbasis: | 245 cm |
| Breedte: | 167 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.290 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 14"
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- LED achterlichten
- regensensor
- side-skirts
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- RDW-leges
- start/stop systeem